האולמות והאירועים שלנו

 
 
 
 
 
 
 

האולמות שלנו

 

מונדיאל קומה א' (האופרה)

 
בקומה הראשונה של אולמי מונדיאל מחכה לכם אולם גדול ורחב ידיים (עד 550 מקומות ישיבה) בעל תקרה גבוהה במיוחד, שנותנת תחושה חגיגית ומרוממת ואור בעיניים! האולם הנו בעיצוב מודרני ובקו נקי. התאורה הנסתרת משולבת בתקרה הדקורטיבית, ומוסיפה יופי וקסם ייחודי לאירוע שלכם. עריכת השולחנות נעשית בגוונים תואמים לעיצוב הכללי של האולם, וחבילת העיצוב שלנו כוללת גם מרכזי שולחן יפהפיים, שמשדרגים את האירוע בכמה רמות.

לאולם גישה נוחה ישירות מהרחוב הראשי בכניסה נפרדת. מקומות חניה רבים עומדים לרשות האורחים. החופות נערכות בחצר האולם בפרטיות מירבית. זהו אולם רחב וארוך, המאפשר מקסימום מקום לשמחה וכל זאת באווירה יוקרתית ותוך שירות מצוין של צוות המקצוענים של מונדיאל.
 

האירועים שלנו

 

חתונות במונדיאל

 
חתונה במונדיאל היא בחירה מושלמת שתבטיח לכם אירוע מוצלח שלא יישכח.

האולמות המרווחים מציעים רחבת ריקודים גדולה ומאווררת, חצר חופה ייעודית לכל אולם, מחיצות דקורטיביות, רחבת תזמורת במיקום מצוין במרכז האולם, קייטרינג מעולה ושירות אישי של הצוות שלנו, שנמצא שם תמיד בשבילכם ונותן מענה מיידי לכל בקשה שלכם כבעלי השמחה.

האולם במרכז ירושלים עם גישה ישירה בקווי התחבורה הציבורית מכל שכונות העיר. הקווים מתוגברים בשעות הערב והאורחים שלכם מגיעים בקלות לאירוע וחוזרים ממנו ללא עיכובים.

לשמחה שלכם אתם רוצים את הכי טוב. בחרו מונדיאל.
 

בריתות ובר מצוות במונדיאל

 
גם לאירועים הקטנים יותר כמו בריתות ובר מצוות אין מתאים יותר מאולמי מונדיאל. אנו מגדרים את השטח הדרוש לכם במחיצות וכך אתם מקבלים אולם המתאים במדויק לגודל האירוע שלכם ושומר על האווירה המשפחתית המלוכדת בלי "להיאבד" באולם ענק מידי.

אתם יכולים למקם בימת נואמים, ציוד הגברה או תזמורת במרכז האול (מיקום מצוין לכל הדעות), כשהאקוסטיקה המעולה שבאולם מאפשרת לכל אורח לשמוע היטב את הדרשות ואת המנגינות.

הקייטרינג שלנו לשירותכם במבחר מטעמים משובחים הניתנים לשדרוג בהתאמה לרצונכם. תוכלו להזמין גם עוגת חתן בכיתוב אישי.

מבצע מיוחד לבריתות במונדיאל – 80 ₪ למנה. התקשרו עכשיו!

 
 
 

מונדיאל קומה ב'

 
מול נופי ירושלים המרהיבים, בקומה השניה של אולמי מונדיאל, נפרש אולם מדהים ביופיו ובעיצובו. מעבר לגודל הענק שלו, המתאים לאירועים של 550 איש, יש לו בידול הבא לידי ביטוי במרחב שלו: חלל פתוח לגמרי שלו וללא עמודים כלל, כך שאתם יכולים לתכנן שמחות וכנסים עם במה גדולה וקהל רב, ללא שום עמוד שיפריע, יסתיר, יגביל ויצמצמם את ההתארגנות במרחב.

האולם בעיצוב עשיר בגווני זהב עדינים. וילונות תואמים מעטרים את החלונות הרבים, שמכניסים לאולם אור טבעי ואוויר. כסאות הברונזה, המפות המפיות ומרכזי השולחן משלימים את העיצוב, ונברשות מהודרות משתלשלות מהתקרה המשולשת ומפארות את החגיגה שלכם.

לאולם חצר נפרדת משלו, המתאימה לעריכת החופה תחת כיפת השמים. כמו כן, מגרש חניה גדול בסמוך לאולם ומעלית לגישה נוחה ומהירה.
 

כנסים ואירועים במונדיאל

 
כנסים גדולים, ערבי נשים, מסיבות והקרנות של שידורים מיוחדים, דורשים מקום גדול שיכיל את כל הקהל בנוחות + במת הופעות מרווחת למרצים ולאמנים. כמו כן, חשוב שהמקום אינו ידרוש נסיעה ארוכה משכונותיה המרכזיות של ירושלים.

במונדיאל תמצאו מענה מושלם לכל הדרישות: לרשותכם אולם גדול, המכיל 550 מקומות ישיבה ויותר. את הבמה תוכלו למקם בקלות וללא חשש שמא לא יהיה ניתן לצפות בה מפינות האולם עקב קירות או עמודים שמסתירים אותה. אולמי מונדיאל מצטיינים במרחב פתוח וגדול שמכיל את הכול.

כמו כן, תוכלו לערוך באולם גם ירידי מכירות עם מבחר דוכנים, תערוכות, תוכניות לקייטנות ומחנות וכל מה שתעלו על דעתכם – האולמות הענקיים והמעוצבים שלנו ישדרגו כל אירוע.
 
חתונות במונדיאל
 
 
 
 

גלריית תמונות