חבילות השירות שלנו

 
 
 
 
 
 
 

חבילת השירות שלנו

 
כאשר אתם מזמינים אירוע באולמי מונדיאל אתם מקבלים חבילת שירות מפנקת שכוללת אולם, קייטרינג וכיסא כלה מעוצב.
 

הקייטרינג של מונדיאל - לאירועים בטעם

 
הקייטרינג המהודר של מונדיאל מציע שירות מעולה הכולל מלצרים, עריכת שולחנות ותפריט עשיר ומגוון, שאתם בוחרים מתוך מגוון עשיר של אפשרויות: 20 סלטים, 7-9 מנות ראשונות, 8-9 עקריות ו5-6 תוספות לבחירתכם.

בתפריט הקלאסי –"מנת הבית" אתם רשאים לבחור 6 סלטים, 2 מנות ראשונות פרווה, 3 עיקריות ו- 3 תוספות וקינוח. כל המנות (מלבד המנה הראשונה) מוגשות בצלחות מרכזיות.

בתפריט המשודרג –"כיד המלך" תוכלו לבחור 8 סלטים, 2 אופציות של דגים או מאפים ממולאים במילוי בשרי למנה ראשונה, 3 מנות עיקריות של בשר, עוף, פרגיות, שניצלים, שיפודים או סטייק, 3 תוספות וקינוח. המנות מוגשות בהגשה אישית מכובדת לכל סועד.

כמו כן, תוכלו לבחור את תפריט הבר שיוגש בזמן הריקודיםבאופן מסודר על שולחנות בר נפרדים בצד הגברים ובצד הנשים: בר פרווה, דגים או בשרים, בהתאם לסוג התפריט המועדף עליכם.

לחברת הקייטרינג יש הכשר בד"ץ מהודר ומשגיח כשרות צמוד הנוכח באולם בשעת האירוע.

 
 
 

חבילת עיצוב מסובסדת מבית מונדיאל

 
חשוב לנו שהאירוע שלכם ייראה מדהים וכדי שהחתונה שלכם תהיה ממש מושלמת אנו מסבסדים עבורכם חבילת עיצוב מיוחדת - אתם מוזמנים לבחור את עיצוב כיסא הכלה שלכם ממבחר עיצובים חדשניים בהתאמה אישית לטעמכם – החבילה הבסיסית כוללת ספה דו-מושבית לכלה, מסך ברוחב 8 מטר, מנורת קריסטל ייחודית מעל הכיסא, עמודים, גדרות ושערים בשילובים שונים לבחירתכם - עם פרחי משי. ובנוסף לכך מרכזי שולחן תואמים. כל זה בתוספת של 1,500 ₪ בלבד!

למעוניינים להשקיע יותר, אפשרי לשרדג את הפרחים לפרחים חיים, בתוספת מחיר העלות.

את העיצובים מבצעת מעצבת הבית המוכשרת שלנו, שעיצבה כבר מאות אירועים מוצלחי. לרשותה האביזרים החדשניים ביותר שנראים נהדר בכל חתונה מחדש.
 
חבילת עיצוב מסובסדת מבית מונדיאל