טיפים

 
 
 
 
 
 
 

הטיפים של מונדיאל - לאירוע שהוא מעבר ומעל

 
בכדי שהאירוע שלכם יצליח ויתאם את כל הציפיות שתליתם בו חשוב שתתארגנו כמה שיותר מוקדם ותדאגו מראש לכל מה שיהפוך את השמחה שלכם למושלמת, המקצוענים של מונדיאל הכינו לכם רשימת טיפים שווים במיוחד שכדאי לקרוא וליישם באירוע הבא שלכם:

  • רשימות, רשימות, רשימות – זהו הטיפ העיקרי והיעיל ביותר, רישמו רשימות מסודרות של כל מה שאתם צריכים לאירוע- רשימת מכובדים שיש להזמין או לכבד בברכות, רשימת חפצים נחוצים שאסור לשכוח להביא איתכם לאולם, רשימת תפקידים- מי אחראי על מה, תוכניה מסודרת שתסדר לכם בראש את סדר האירוע וזמנים משוערים לכל חלק ממנו ועוד. הרשימות האלו יצילו אתכם ברגעי האמת של האירוע עצמו ויסייעו בידכם לצלוח אותו ללא תקלות.

  • תתעניינו בחבילות שיעזרו לכך לחסוך ולשדרג את האירוע שלכם – יש לכם חתונה ואתם מעוניינים באירוע מקורי ובלתי נשכח? אנחנו במונדיאל מציעים לכם חבילת שדרוג מדהימה שתשווה לאירוע שלכם מראה יוקרתי ואחר ותתן טעם מיוחד ובלתי שגרתי לחתונה – עטיפת הכיסאות בבד לבן או צבעוני, קישוט המחיצות בפרחים או בווילונות מלכותיים, בחירת מרכזי שולחן משודרגים בשילוב נרות או פרחים חיים, תאורה צבעונית מעניינת, הצבת מזכרת מהאירוע לצד כל צלחת, עריכת הבר בצורה מושקעת ועוד המון פרטים קטנים ומשמעותיים ישוו לשמחה שלכם מראה מדהים שהאורחים שלכם לא ישכחו לאורך זמן.
 
 
 
  • בכל אירוע חשוב לקחת בחשבון מראש מצבים בלתי צפויים ולהיערך אליהם בהתאם – אם זה כנס מתוכנן שבמרכזו הקרנה- דאגו מראש למקרן נוסף כגיבוי למקרן הקיים כדי שלא תמצאו את עצמכם מול שוקת שבורה באם המקרן לא יעבוד כמו שצריך, דאגו לתוכניות מגרה רזרביות למקרים בהם מרצה שהזמנתם או סדנא שתיאמתם תתעכב ברגע האחרון, גם בשמחות- הצטיידו באביזרי ירום – חוט ומחט, מעט אבקת כביסה בשקית, סיכות בטחון, חולצה להחלפה, כרטיס זכרון למצלמה, מטענים לפלאפונים, מפתח נוסף לדירת הזוג ועוד.

  • היו רגועים ושמחים - האווירה הטובה שמשרים סביבם בעלי השמחה היא זו שעושה את השמחה. חייכו ופרגנו לכל מי שהגיע לשמוח אתכם, אל תשכחו להודות ותנו הרגשה טובה גם לבעלי המקצוע השונים שטרחו בשבילכם, גם אם ישנו פרט שאינו לשביעות רצונכם עברו מהר לסדר היום ואל תתנו לתקלות קטנות ובלתי משמעותיות להרוס לכם את הרגעים שציפיתם להם כל כך.

בשמחות!

צוות מונדיאל.